KONST / Litografier / Färglitografi 12178513
nr 1217 8513
Ã…ke Norlander
(1943-1991), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 26/100. Motivet: 45x62 cm
Åke Norlander, svensk bildkonstnär född 1943, död 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:28:49
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ã…ke Norlander
Läs mer om Ã…ke Norlander